Mercedes c clas 220 cdi -01

0 EUR

Shitet nga: behar 13 Shk 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Mercedes-benz c220 cdi ne fund te vitit 2001 e posedoj qe kater vite esht ne gjendje perfekte posedon
dy par guma me dy par fellne te veres 17 c te dimrit 15c dhe dy qelsa
POSEDON:
Klim, srs , xenon Kristal,sezor parkingut .Mask AMG ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
Per me shum mund te na telefoni :044663333
Viber :+37744663333
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione