VW GOLF 6 2.0 TDI 2010 Flm u shit

0 EUR

Shitet nga: Golf 18 Pri 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Golf 6 2.0 TDI 2010 klimatronik tempomat 4 dritaret me hapje elektronike i importuar nga Gjermania dhe ne gjendje shume te mire teknike dhe optike . I pa doganuar 044 180 718
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione