Nissan Micra 1.2 l. Makina Tip Top, KM. 133161. ..

1 000 EUR

Shitet nga: qamil 11 Shk 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Une shes Automobilin tem Nissan micra 1.2, viti i prodhimit 1992, Km. 133161, te gjitha serviset i ka te bame me rregull, Rrypi i motorrit asht i ndrruem dhe Pompa e ujit me KM.108401, Llagerat e Rroteve jan te ndrruem, Motorri, Marshi, dhe te gjitha i funkcionojn pa problem, dhe asht shum ekonomik. Automobili gjendet ne Zvicer, brenda Jave jau sjelli ne Kosove, kush ka interesim te thirr ne Natel. Nr. 044 220 339. Ose,Nr. 049 364 775.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione