BMW -06

0 EUR

Shitet nga: Bmw 11 Shk 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Vetura bmw 650 ci benzin automatik 105 mi km te kalume viti 2006 fellne 20 coll te M6 Mpaket esht ne gjendje te mir si mrenda dhe jasht nuk i
Mungon kurgjo me servis te krym me
Gjitha pa dogan rgjistrimin e par ne amerik 2009 ndrrim i mundshem blers serioz
Qmimi -25000 euro
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione