Golf 2 1.6 dizel i thjesht -86

1 350 EUR

Shitet nga: golfi 12 Shk 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shitet golf 2 dizel 1.6 i thjesht regjistrim deri me 24.04.2015 eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk eshte ne hipotek dhe mud te jav qes menjeher ne emrin tuaj.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione