Rent a Car 044-77-88-33 ' KORRA ' 049 77 88 33

0 EUR

Shitet nga: Sokol Halili 02 Qer 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Rent a Car ' KORRA '

Ofrojm vetura me qera

Qmimi per vetur esht i ndryshueshem,nvaret prej tipit te vetures dhe per sa koh e merni veturen

Posedojm qdo lloj te vetures

Rent a Car ' KORRA '
044-77-88-33, 049-168-430
Çmimi:
15 €
Sokol Halili
044778833
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione