Rover 400 1.4 benzine -98

1 950 EUR

Shitet nga: sabit 09 Shk 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Rover 400 1.4 benzine ne gjendje shum te mire i ruajtur shum si jasht edhe brenda klim airbag xhamat me rryme.viti i prodhimit 11 muj 1998.
2 pare guma te veres dhe te dimrit, regjistrim deri muajin e 10.
Pronari i pare nkosove.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione