Kombi wv t4 1.9dizell -92

0 EUR

Shitet nga: Bleart... 09 Shk 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan
Shes kombin ne gjendje teper te mir viti prodhimit1992 rigjistrm edhe 3muj ulset 8 + 1 eshte 1.9 motorin eka te mir vaj nuk hargjon gumat e para I ka te reja kurse te mramat 50 % I ka te mira kurrezion nuk ka kerkun. .nr. 044361438dhe ne viber per thirrje mas oress 14 : 00. .+ 37745801155
Bleart...
045 801 155
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione