Golf 2 turbo dizell iterkuller -87

1 150 EUR

Shitet nga: Privat 10 Shk 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Shes golf 2 turbo dizell interkuller me 6 muaj regjistrim ne gjendje shum te mir teknike si dhomtorike vetura posdon kater dyre konfor golf 3 fellne golf 3 si dhe me guma te rrej te dimrit me kastofon me cd..Vetura shitie per shkaqe personale per emrigim Urgjent
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione