Kia -02

0 EUR

Shitet nga: Dardan 11 Shk 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
shitet vetura e tipit Kia Carnival ne gjendje shum shum te mir teknike , i regjistruar RKS dizell automatik me 7 ulse , vetura posedon goma te rreja kasetofon me cd klima perpara si dhe mbas fellne , si dhe me te gjitha servisat e bera nket muaj , shes per arsye personale MIGRIM.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione