AUDI A6 DIZEL -95

1 800 EUR

Shitet nga: ISMET 11 Pri 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
shes ose ndroj audi a6 me tabela rks keri asht me 6 shpejtsi ka klim dhe aibeg asht central dhe ne gjendje shum te mir per motor ju garantoj dhe nuk asht hipotek
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione