Audi Q7 3.0

0 EUR

Shitet nga: Fehmi 09 Pri 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Është i regjistrua per hert te parë ne kosove dhe ka regjistrim deri ne 2016
Ka te kaluar 110000, dizel 3.0,viti i prodhimit 2007,
Si dhe bëj ndrrim me bmw X5
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione