Mercedes-Benz C220 diesel -02

6 800 EUR

Shitet nga: Fatos 14 Pri 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Mercedes-Benz C 220 diesel
viti i prodhimit: 27.11.2002
nderruesi i shpejtesive: automatik tip-tronik;
4 xhamat me rryme;
Klim AC;
ABS;
4 gomat e reja;
regjistrim: deri me 29.05.2015

te gjitha servisimet jane te bera me rregull;
servisimi i fundit para 3 diteve;
perkthimi i menjehershem (nuk eshte ne hipotek)

vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshme dhe nuk ka nevoje per asnje investim (shume e ruajtur)!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione