MERCEDES R 280 CDI AVANTGARDE -08

14 700 EUR

Shitet nga: AutoSherreti 12 Shk 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Ngjyra hiri metalike , 5 dyer , 7 ulse , nderruesin AUTOMATIK , me dogan te paguar
Opsione : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shPejsti ne timon F1 , ulset likur te zez , ulset sport ,
ulset elektrike dhe memory , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
tempomat , bordkompjuter , dritat BI XENON , navigacion GPS TV HD ,
driatret elektrike , byllje elektrike , abs , esp , airbag ,
radio CD , fellne 19 . etj
Tel 044 93 00 00
AutoSherreti
044930000
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione