MERCEDES S 320 CDI AVANTGARDE -08

0 EUR

Shitet nga: AutoSherreti 12 Shk 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Ngjyra hiri e mbyllt metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK , ME DOGAN TE PAGUAR
Opsione : klimatronik dy zonale , timon sport , komandat ne timon ,
shpejtsit ne timon F1 , ulset likur , ulset elektrike dhe memory ,
ulset sport , mbajtsin e distances DISTRONIC , navigacion GPS TV HD ,
kameren e nates NIGHTVISION , i hapur lart SHIBER , tempomat ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , bordkopjuter , abs , esp ,
airbag , dritat BI XENON , kamer mbrapa , driatret elektrike ,
mbyllje elektrike , radio CD , fellne 19 . etj FULL OPSIONE
Tel 044 93 00 00
AutoSherreti
044930000
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione