Opel Astra -1.7 DTI -94

1 750 EUR

Shitet nga: leotrim 11 Shk 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes opel astra1.7 dti ashte ne gjendje shume te mire,ka regjistrim deri me 12.12.2015 dhe i ka te gjitha servisimet e kryera qe dy jave,rrypin,uljet,filtera te gjith
leotrim
049580541
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione