Peugeot 307 dizel -05

4 500 EUR

Shitet nga: jeton 10 Shk 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
vetura eshte ne gjendje shum te mir.regjistrimi i par ne kosov posedon klim dy zonale pasqyre gjama elektronik gomat e reja te dimrit edhe te veres si dhe te gjitha paisjet esht pak i voziten ne kosov per arsye se gjendemi ne gjermoni.vetura gjindet ne podujev. Kontaktt ne ks 049602314 ose gjermoni 004915229286295 qmimi i padiskutushem 4500?
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione