SHES CITROEN 2.0 HDI DIZEL ( EKSTRA I RUAJTUR )V..

0 EUR

Shitet nga: CITROENI 16 Pri 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
/ SHES CITROENIN 2.0 HDI DIZEL PUNON SHUM MIR NUK NIHET QE ESHT DHEZUN /


MOTORRI PUNON SHUM MIR NUK NIHET QE O DHEZ
REGJISTRIMI I PAR NE KOSOV I
PODIN E KA SHUM TE RUAJTUR PA KORROZION T
I REGJISTRUAR DHE I DOGANUAR NE RKS NE MENYR TE RREGULLT
I REGJISTRUAR DERI ME DATEN ( 26:08:2016 )
CITROENI ESHT DOGANUAR - REGJISTRUAR ME DATEN 26:08:2016 PRONARI PAR JAM .
VLEN TE CEKET SE CITROENI NUK ESHT HIPOTEK ( PENG NE AS NJE BANK ) GARANTOJ
PERKTHIM TE MENJHERSHEM PA AS NJE PROBLEM
VITI PRODHIMIT NE FUND TE 2001 MODELI 2002
PER CITROEN MAT RUAJTUR MOS U NIS NAT DREJTIM
MUNDESI NDRRIMI


/ EKSTRA KA /

TIMONIN HIDROLIK ( SERVO)
CENTRALL
ALARM
KLIM
ESP
ME LIBER TE SERVISIT
MBYLLJE ELEKTRONIKE MBRENDA 3 MINUTAV ( AUTOMATIKE )
GJAMA ELEKTRONIK (PARA DHE MBRAPA FUNKSIONAL )
KARRIKA [ AMAT ] MODEL I VEQANT I KETI TIPIT TE CITROENAV
KARRIKA ME NXEMJA
5 SHPEJTSI
BANDASHA ORIGJINAL TE CITROENIT
GUMA DIMER VER M+S
DRITA LEKUNDSE POSHT LART
DRITA TE MJEGULLES
SHTOPA KRISTAL ( FABRIKISHT )
RADIO ( CD-MP3-USB ) SHUM TE MIR .INTERJER TE MIRMBAJTUR DHE TE PA DEMTUAR KOMODITET DHE STABILITET NE VOZITJE
CITROENI ME NJE FJAL ESHT TIP TOP SKA NEVOJ PER AS NJE CENT INVESTIM EKSTRA I RUAJTUR
SMS MOS DERGO PO THIRR SE JA VLEN

NR KONTAKTUES
044136706
CITROENI
044136706
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione