shitet golfi 4 1.9 tdi viti 11 .2002 pa dogan n..

2 300 EUR

Shitet nga: a.k. 12 Shk 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
SHITET GOLF IV(4) muaj 11 viti2002 1.9 td-i te kuqe pa boshpump vetura ika gomat e reja 2014 shiber climatronic karrikat me nxemje pasqyret menxemje bord kompjuter etj, qmimi 2300euro bajm pak lirim per te interesuarit serioz.nr tel 045 -890-170 si dhe pas ores 16 ne 049-792-358
RRYPIN DHAMBZOR e ka te ndrruar ne gjermani origjinal
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione