VW Golf 2 1.6 Diesel -86

1 550 EUR

Shitet nga: Gramen 12 Pri 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Golf 2 1.6 diesel i thjeshte,hargjime shum te vogla,ne gjendje shum te mire optike dhe mekanike.asnje pik koruzioni.Goma shum te mira M+S.Serviset e kryera me rregull.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione