VW Golf 4 Tdi -03

0 EUR

Shitet nga: Ismet Gashi 11 Mar 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Golf 4 pacifik tdi me D dhe I te kuqe ,automatik , i posa ardhur nga zvicra , 1 vit regjistrim ,
Ismet Gashi
044 193 514
Leaflet
Në fillim