VW Passat 1,9 TDI, 2002, Ndrrim i mundshem -02

0 EUR

Shitet nga: Liridoni 11 Shk 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes VW Passat 1,9 TDI, Viti 2002, Rexhistrimi i pare ne Kosov, vete e kam rexhistru dhe doganu.
Vetura Posedon:
BORD KOMPJUTER, TEMPOMAT, AUTOMATIK TIPTRONIK, ESP, ABS, NXEMJE KARRIKAV, XHAMAT ME RRYM, PASQYRE ME RRYM + NXEMJE PASQYREV, DVD, NAVIGACION. Ne gjendje shum te mire.

Ndrrim vetem me vetur me te re si psh: Audi A3, A4 ose VW Golf V, VI
Liridoni
044 771 778
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione