VW Passat 1,9 TDI, 2002

0 EUR

Shitet nga: Liridoni 09 Pri 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Përshkrim i sendit:
Shitet VW Passat 1,9 TDI, Viti 2002, Vetura asht viti i pare ne Kosov vet e kam Rexhistru dhe Doganu. Vetura Posedon: BORD KOMPJUTER, TEMPOMAT, AUTOMATIK TIPTRONIK, KLIMATRONIK, ABS, ESP, DVD, NAVIGACJON, NXEMJE KARRIKAV, XHAMAT ME RRYM + PASQYRET ME RRYM, CENTRALL, KUK FABRIKISHT, 4 GOMA TE REJA, ETJ
Liridoni
044 771 778
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione