VW Passat 2.5 -00

0 EUR

Shitet nga: Bekim 09 Pri 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes passatin 2.5 n gjendje t rregull me klim centrrall pasqyret me rrym me fellne dhe me ni fjal pas asni vrejtje per m shum info 045 495 499 ju mirpres
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione