Mercedes dizel -87

1 900 EUR

Shitet nga: LORI 09 Shk 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Eshte vetur shum e rujtne esht Dizel kaa Regjistrim deri 4 Shkurt 2016 alumlatorin e ri gomat e ndrruara te Dimrit te reja Perme shum informata lajmronu nee kete numer 049386041 kam dhe viber me kete numer
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione