Mercedes 190 benzin -88

0 EUR

Shitet nga: Flakrim Osmani 10 Shk 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Viti
Eshte ne gjendje te mire, posedon edhe plini dmth. lend djegese ka benzinin dhe plinin, po ashtu ka edhe fellna. Eshte ne tabela RKS dhe ka regjistrim dei ne muajin e 7(korrik) 2015..
Flakrim Osmani
+37744480891
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione