Vw Polo 1.3 Benzin 1999

0 EUR

Shitet nga: Emrush 15 Shk 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Viti
Shes urgjent Veturen Polo ne gjendje te rregullt dhe shume e ruajtur.Posedon klim,dritare dhe dyer automatike,goma te reja,Cd-play,Airbags,dhe hidraulik.I ka te kryera te gjitha serviset dhe ka regjistrim deri me 13.06.2015.Eshte ne emrin tim dhe nuk eshte ne hpoteke.
Ju mirpresim:044-244-776
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione