VW Golf 1 dizel -81

0 EUR

Shitet nga: Fahri Ahmeti 13 Mar 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Shes Veturen Golf 1 Ngjyra e Kuqe Dizel i Thjesht Ne Gjendje te Shkelqyshme Eshte i Regjistruar
na kontaktoni :045580396 dhe 049545849
Fahri Ahmeti
0455580396
Leaflet
Në fillim