Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 10 2022 04:45

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Publikuar: Gush 10 04:45
Shikime: 502
RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99

RENT A CAR BONISI gjindet ne hyrje te Prishtines ne Dragodan te rrethi TE ISMETI - Ne Airoport Adem Jashari Prishtinë Rent a Car BONISI / Vetura me Qera /CMIMI fillestar prej 19.99 Përfitoni nga ofertat më të mira duke filluar vetëm prej 19.99 € 24/H Mos shpenzoni më tepër Rent A car " Bonisi " gjithmonë zgjedhja më e mirë #Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja #Te sigurta per ju dhe familjet tuaja #24 Ore Assistenc , Free kmm #Gjithmone sherbimet me te mira per ju #Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire #Ju garantojmë cilësi dhe siguri. Info dhe rezervime +38345883888 / 045883888 #Golf 4 TDI 1.9 diesel #Golf 4 TDI 1.9 Automatik Diesel #Golf 5 Plus 1.9 diesel #Golf 6 TDI 2.0 trendline #Golf 7 Automatik #Audi A4 TDI #Mazda 6 2.0 #Bmw X5 #BMW X6 #Bmw 530d #Bmw 320 #Mercedes Benz c220 #Mercedes A170 #Mercedes #Skoda #Golf 5 #Tiguan #Mercedes S 2016 #Golf 7 GTD #Golf 6 GTD #Audi A6 2016
Përshkrimi i linkut

Auto sallon BONISI

Bejm shitjen e veturave te ndryshme te importuara nga belgjika dhe gjermania per me shum mund te shikoni veturat tona dhe te na kontaktoni ne 045 883 888
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Dragodan afer rrethit TE ISMETI Prishtinë Tregoje në hartë

+38345883888

https://[email protected]

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Bejm shitjen e veturave te ndryshme te importuara nga belgjika dhe gjermania per me shum mund te shikoni veturat tona dhe te na kontaktoni ne 045 883 888

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione