Publikuar: Gush 07 2022 05:04

Skoda Octavia 2.0TDI -Automatik

Publikuar: Gush 07 05:04
Shikime: 831
Skoda Octavia 2.0 TDI
Automatik -DSG
Viti i prodhimit 2012
103KW / 140 PS
Servisi i madh i perfunduar ( rrypi dhembezor , dhe zamajci te nderruara)
Posedon : drita bixenon robot , sensora parkingu, tempomat, karrika lekure me nxemje , 2 qelesa etj.
Me liber servisi ( servisi i madh i kryer para 1000km)
E ardhur nga Gjermania , me dogan te paguar.
044211829
044211890
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione