Publikuar: Gush 09 2022 10:13

SHES NDRROJ SHKODA FABIA 2012 1.6TDI

Publikuar: Gush 09 10:13
Shikime: 2395
SHES SHKODA FABIA 2012 1.6TDI

Vetura Posedon

Abs
Airbag
Esp
Hidrolik
Klim AC funksionale
Pasqyre me rrym
Pasqyre me nxemje
Hellogenka
Centrall
Gjama elektronike
Shum e rujtme si mbrenda dhe jasht
4Guma te reja me flet pages dhe garancion
Servisin e kryer
Regjistrim Deri me 16.12.2022 regjistrimi vlen
Viti prodhimit 12.12.2012
Regjistrimi parë ne kosov
Motori 1.6 TDI motor modelit te ri
Radio CD AUX te fabrikes
Parrot lidhje me telefon gjatë vozitjes
Drita me llupa
Me libera komplet
1Pronar kosovë
Me nje fjal veturë familjare
Gjithçka funksionale
Hipotek 00
Denime 00
Perkthimi menjehershem
Per ma shum info na kontakoni

Prejardhje nga zvicra 🇨🇭🇨🇭

1pronar në kosovë vetë e ka doganu dhe regjistruar në RKS

bojm edhe ndrrim

Vetura eshte e gatshme për gjdo lloj prove

Ju lutem vetem blers serioz

Na kontakoni në kete numer telefoni

045 974 013 TEL
+383 (45) 636 106 VIBER

Faleminderit për mirëkuptim

Ju mirëpresim

Gjindemi në pejë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione