Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 11 2022 01:43

Škoda Octavia business 2.0 tdi Automatik 2018

Publikuar: Gush 11 01:43
Shikime: 948
Skoda Octavia 2.0 TDI Business DSG 2018
Viti 12/2017
2.0 TDI 110kw-150ps
Automatik
Km 180.00
2 qelsa
1 pronar
Senzor parkingu para dhe mrapa
Klimatronik
Bord computer
Tempomat
Navigacion te madh touch screen
I sapo ardhur , me ose pa dogan IM7

Mundesi shitje me kredi permes bankes

0038344182577
Auto Dukagjini
Përshkrimi i linkut

Auto Dukagjini

Auto Dukagjini 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

zona industriale veternik

0038344182577

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione