SKODA OCTAVIA VRS 2.0 TDI LIMOUSIN AUTOMATIK 👌👌🇩🇪

16 700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Besi Sot 10:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Fellne 17coll per Vw 450 EUR
4 Goma te dimrit Michelin M+S 235/60/17 200 EUR
Fellne Per Audi 255/40/19 550 EUR
Fellne Pretoria 18coll per Vw 550 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Octavia
Shes Škoda Octavia VRS 2.0 TDI 184ps
Automatik
Kilometra te garantuara 100%
Viti 2015
Leda para mrapa
Navigacion MAXI
Komanda ne timon
Tempomat
Ulset gjysem Lekure
2 qelsa etj

Vetura eshte ne gjendje perfekte ne te gjitha aspektet
Dora e pare nga fabrika , te gjitha serviset ne Skoda GJERMANI.
Ne Servisin i fundit ka te nderruar rrypin dhembzor si dhe servisin e menjaqit.
ME DOGAN DHE HOMOLOGIM
Kontakt 044 511 771


Audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C
Besi
  Online
044511771
Leaflet
Fellne orgjinale per Vw 250 EUR
Fellne 19coll per Audi model RS 600 EUR
Fellne orgjinale per Vw 220 EUR
Fellne Orgjinale per Mercedes 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione