Skoda Super B 2.0 TDI DSG 4-Motion

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BavariaMotors 11 Maj 18:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Superb
* Skoda Super B 2.0 TDI DSG 4-Motion
* Laurin & Klement,
* Prejardhje nga Zvicra 🇨🇭
* 2000cc (2.0 TDI ),
* Viti i prodhmimit 2016,
* Automatik DSG,
* Head up display,
* Canton Muzik,
* Cruise-control (tempomat),
* Display multifunksionale,
* Board-computer,
* Led Interior,
* Klimatronik kater zonale,
* Timon multifunksional,
* Navigacion Evropian,
* Karrika me nxehmje dhe me ftofje,
* Senzora parkingu (para,mrapa),
* Kamer mrapa,
* Led Drita para-mrapa,
* Drita xenon-bixenon
* Pasqyra me palosje Elektronike dhe me nxemje,
* Sistem zerimi AUX ,Bluetooth, CD-MP3,
* Fellne Alumini me goma te reja,
* Airbag ,
* ABS,
* ESP,
* ASR,
* Vetura asht ne gjendje prefekte teknike optike..etj
-Auto Salloni -Bavaria Motors- L.L.C
- Prizren - Arban, Kosove
+383 (44) 235 234
BavariaMotors
+38344235234
Leaflet
BavariaMotors
Branik per BMW 5 F10 170 EUR
VW Touran 1.6 TDI ,, 0 EUR
Golf  7.5 1.6 TDI 0 EUR
Bandasha me goma per passat b7 3c. 205-55-16 150 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione