Smart

3 350 EUR

Shitet nga: Smart 14 Sht 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Smart
Shitet smart 700 cobik
Shum i rujtem si brena dhe jasht
Shum i paster
Klim pullat timon
Servis koplet
Vetura 3 dyr kabrio
Regjestrim deri 30-10-2020
Hiptok 0 denim O
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione