Shes Veturen Smart Roadster

7 000 EUR

Shitet nga: Jurtan 15 Mar 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Smart
Modeli
Roadster
Shes veturen Smart Roadster, sapo i ardhur nga zvicrra i pa doganuar ne gjendje shum te rregullt posedon kto paisjet full extra,800 kubik benzin,servisin e perfunduar ne zvicerr,ka te kaluar 54.000 kilometra i ka 2 par goma verore dhe dimrore, 2 pare amortizera 1 pare sport dhe tjerat te fabrikes, 1 kasetofon me 2 ulese,marshi Automatik ne gjendje shum te rregullt pa asnje defekt te vogel.Cmimi 7000.€ Per te interesuar cmimi sipas marrveshjes.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione