Shes Volvo V40 Dizell

2 070 EUR

2 500 EUR

Shitet nga: Privat 22 Pri 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Volvo
Modeli
V40
Veture ekonomike. Ne gjendje te mire teknike dhe optike.

- 1.9 Dizell (115hp)
- Viti 2002
- Fellne origjinale VOLVO me goma te veres
- Bandash extra te dimrit me goma
- Ulset me nxemje
- Klime A/C
- Tempomat/Cruise Control
- Pasqyret elektrike
- Sony Radio 6 muaj i perdorur me AUX dhe USB

Eshte servisuar me regull. Ka 429,000 KM dhe eshte ne gjendje shume te mire.

Servisi i madh (Rrypi dhembezor, 4 disqe te reja, bateri e re Varta, pastrimi i EGR, turbo, te gjitha vajrat, etj) eshte kryer ne Janar 2020 [~390,000km].

Lokacioni Prishtine

Nuk bejme nderrim
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione