Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 27 2023 04:23

Rent a car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 Euro

Publikuar: Sht 27 04:23
Shikime: 6
Rent a Car Dardania Vetura me Qera +38345880888 / 045880888
🌏 www.rentacardardania.com
RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport te prishtinesë
Rent a Car Dardania / Vetura me Qera / Qmimi fillestar prej 19.99
Përfitoni nga ofertat më të mira duke filluar vetëm prej 19.99 € 24/H
Mos shpenzoni më tepër
Rent A car " Dardania " gjithmonë zgjedhja më e mirë
#Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja
#Te sigurta per ju dhe familjet tuaja
#24 Ore Assistenc , Free kmm
#Gjithmone sherbimet me te mira per ju
#Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire
#Ju garantojmë cilësi dhe siguri.
Info dhe rezervime

+38345880888 / 045880888

#Golf 4 TDI 1.9 diesel
#Golf 4 TDI 1.9 Automatik Diesel
#Golf 5 Plus 1.9 diesel
#Golf 6 TDI 2.0 trendline
#Golf 7 Automatik
#Audi A4 TDI
#Mazda 6 2.0
#Bmw X5
#BMW X6
#Bmw 530d
#Bmw 320
#Mercedes Benz c220
#Mercedes A170
#Mercedes
#Skoda
#Golf 5
#Tiguan
#Mercedes S 2016
#Golf 7 GTD
#Golf 6 GTD
#Audi A6 2016
Përshkrimi i linkut

Rent a Car Dardania

Rent a Car Dardania jep vetura me qira te llojeve te ndryshme ,    Audi , Golf , Pasat , BMW , polo , ford , pezho etj per me shum mund te na kontaktoni ne +38345880888 ose viber +38345880888
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport te prishtinesë Tregoje në hartë

+38345880888

https://www.rentacardardania.com

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Rent a Car Dardania jep vetura me qira te llojeve te ndryshme ,    Audi , Golf , Pasat , BMW , polo , ford , pezho etj per me shum mund te na kontaktoni ne +38345880888 ose viber +38345880888

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione