Publikuar: Qer 02 2023 08:02

Golf 7.5 2.0 TDI-DSG automatik viti 2019 me doganë te pagum

EUR

Publikuar: Qer 02 08:02
Shikime: 2
-tele 044513514
VW GOlf -7.5- 2.0 TDI-DSG automatik
* viti 2019
*
ULSET ALCATAR
* TEMPOMAT
* AUTO HOLD
* EURO 5
* KOMANDA Ne TiMON
* TIMON LEKURE
* GJAMAT TE ERRSURT NGA FABRIKA
* MBESHTETSE DORE
* MBYLLJE QENDRORE ME TELEKOMAND
* PASQYRA ME SENZOR
* SENZOR SHIU
* SENZORA TE DRITAVE TE GJATA
* SENZOR PARKIMI PARA DHE MRAPA
* PARK ASIST
* DRITA MJEGULLE
* DRITAT AUTOMATIKE NE KTHESA
* RADIO CD MP3 + Navi
* BLUETOOTH
* DY CELÈSA
* LIBER SERVISI
qmimi 18800.€ me doganè te pagume
tele 044513514
————————————————————————————————————————————————————————————————————————— DSG- golf 4 pacific. golf 4 pacifik.golf 5.golf 6.golf 7.golf 4.opel corsa.opel astra.opel meriva.opel zafira.mercedes c 220.mercedes e 220. BMW x5.BMW x6. BMW 530.BMW 320.vw polo.vw caddy. seat.audi a3.audi a4.audi a5.audi a6.audi a7.audi a8. audi q7.audi q5. citroen c3. citroen c4. peugeot 206. peugeot 307. peugeot 308. alfa romeo. mercedes ML.mercedes a 170. vw passat. vw lupo.golf 5 united. golf 5 plus. seat.ford fiesta.ford fokus.golf 6 DSG.golf 7 DSG.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
044513514

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione