Publikuar: Pri 12 2023 02:41

SHES GOLF3 1.4 BENZINE

Publikuar: Pri 12 02:41
Shikime: 2
Shes Golf3 1.4 Benzine i rujten si mbrenda poashtu dhe jasht.Viti i prodhimit 1993.Regjistrim deri me 05.08.2023.Vetura posedon 5 shpejtesi, baterin e re, fellne 14 me goma te reja te dimrit, muzik te mir, drita ksinon, kuk terheqese, nuk eshte ne hipotek, regjistrimi vlen.
+383 044 372 799
048 800013
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
044618048

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione