Publikuar: Mar 25 2023 07:03

SHES GOLF3 1.9 TURBO DIZEL

Publikuar: Mar 25 07:03
Shikime: 2
Shes Golf3 1.9 Turbo Dizel i rujten si brenda poashtu dhe jashte.Viti i prodhimit 1992.Regjistrim deri me 05.01.2024.Vetura posedon shiber, hidraulik, central, baterin e re, fellne 15, nuk eshte ne hipotek, regjistrimi vlen.
+383 44 618 048
043 970 277
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
044618048

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione