Publikuar: Sht 27 2023 12:33

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

EUR

Publikuar: Sht 27 12:33
Shikime: 24
BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!
Tel/ viber/ whats: +38345450454

Tel/ viber/ whats: +38348450454

Tel: 049303591


Golf 6 2.0 TDi TOP CAR 10 dite per 200€!!!

#te sigurta
#me servise te rregullat
#me goma te mira
#te pasterta
#pranim & dorezim ne Aeroportin e Prishtines!

~•••SUPER OFERTE prej 15€/ 24 ore!!!!•••~

Golf 5 nese rezervohet per 2 JAVE(14 dite) e me shume.

OFERTA NUK VLEN PER MUAJT:
Korrik, gusht dhe dhjetor!

#rezervo 045450454

BELGA
mos rri pa kerr
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
24
045450454

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione