Publikuar: Gush 30 2023 08:24

Golf 6 Automatik 2012 i sapo doganuar

EUR

Publikuar: Gush 30 08:24
Shikime: 1
AUTOMATIK
*TEL 045 45 35 77 ☎️ CMIMI 8,900€*
🔥🇨🇭SHITET GOLFI 6 1.6 TDI /2012/ 13🇨🇭🔥*
*Modeli: SYLE”” NJE NDER MODELET M TE MIRA*
*VETURA ESHT N EMRIN TIM PERSONAL*
*REGJISTRIMI deri 12,2023*
👉cmimi i volitshum
VETURA ESHT e DOGANUAR 2022 N kosov
Me Liber Servisi Me Kartel online Km Garantume

ESHT GOLF 6 PER MERAKLI I RUAJTUR DHE I MIRMBAJTUR
I Garazhuar
KARASERI T RUJTUN ,Ceramik,
Dritaret e Errsuar Fabrikisht Edhe n librez
Vetura esht ne gjendje ekstrem te rregullt teknike dhe optike
Motorri 1.6 Tdi nuk Ndihet qe esht ndez ne gjendje prefekte ka start te jashtzakonshem. Tshpejt
Vetura esht e shtrenguar si ne trapa dhe ne pergjithsi nuk ndihet TIP TOP (Pa vrejtje)
Ne gjendje te garantuar tekinike.
Vetura esht shum e rujtne dhe e mirmbajtur si brenda ashtu edhe jasht interieri shum i paster pa Gervishtje. Shpenzime shum Tvogla
Ndrrusi Shpejtsive 7+R
Posedon: paisje Extra
*Klim Funksionale
*Abs
*Central. / 2 Qelsa
*TImon Levizes Posht Lart
*Ulse Me Nxemje
* Pasqyret me Nxemje
*Xhamat Elektronik
* Klimatronik 2 Zesonale
*Dritat e Mjegulles Mrapa
* Drita e Mjegulles Para
* Bluetooth Aux Cd
* Kuk terheqse Fabrikisht
Gjamat E zi Fabrikisht edhe n Librez
Vetura osht e Re gjendje Mundeni me Kontrollu vetum n Servisat e Autorizuar per qfar do gjendje
Kosov1
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
101111

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione