Publikuar: Sht 23 2023 07:07

Golf 7.5 2.0 GTD i doganuar

EUR

Publikuar: Sht 23 07:07
Shikime: 2
Vetura Eshte tip top gjendje posedon
ACC
Lane assist
Side assist
Blind spot
emergency brake
DynoAudio
Bluetooth
Usb
Sd card
Ambient lights
F1
Timon multifunksional
Led intelligence + drita ndihmese
Km 180.000 te garantuara nga prodhuesi me vule
Dy qelsa dhe libra servisi online
Klima A/C
Karrika me nxemje
Senzora shiu
Senzora para mrapa
Xhoma te erresuar fabrikisht
Goma dimri me bandash!
Garantojme per veture ne cfar do lloje aspekti!
049453459 vetem viber/whatsap
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
049298230

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione