Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 26 2023 04:48

MERCEDES C200 AVANTGARDE

Publikuar: Sht 26 04:48
Shikime: 31
MERCEDES C200 AVANTGARDE, I Doganuar.

* Viti i prodhimit 2017
* NAVIGACION MAXI (Navigationssystem Professional)
* LEDA
* Parking Assistant
* Senzora Parkingu
* Karrika RECARO (Sport)
* Nxemje ne Karrika
* KLIMATRONIC
* Komanda ne Vallon
* StarStop System, Auto Hold System
* Pasqyret me nxemje
* Pedale në çelik inox
* CD CHANGER me 6 CD
* Trupi galvanizuar (Nuk Ndryshket)
* Timon lëkure multifunksionale me dekor alumini
* Ndriçimi i pllakave në teknologjinë LED
* ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
* Sistemi i Hapjes dhe Mbylljes se Gepekut ne menyr Automatike ( Me Pulle)
* Kontrolli i klimës "Climatronic" me kontrollin e temperaturës me 2 zona,
veçmas i kontrollueshëm majtas dhe djathtas
* Kontrolli i Klimes Mrapa
* ParkPilot - sinjalet paralajmëruese të dëgjimit për pengesat e përparme dhe të pasme
* Drejtues progresiv: përshtatja e devijimit të drejtimit në situatën e ngasjes
* Sistemi Start-Stop me rimëkëmbjen e energjisë frenuese
* Sistemi i Larjes se Dritave i ngrohur automatikisht në pjesën e përparme
* Sistemi me i ri i Navigacion me te gjitha Rruget e Regjistruara edhe Rruget e Kosoves
* Shtresat e jashtme të pasqyrave dhe dorezat e derës në ngjyrë të trupit
* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë
* Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme
* Airbag anësorë në ulëset e para
* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm

Autosalloni YLBERI
+383 45 859 839
044 773 659
Përshkrimi i linkut

AutoSalloni YLBERI

...
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione