Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 27 2023 01:05

Vw Golf 7 2.0 TDI Dsg Highline

Publikuar: Sht 27 01:05
Shikime: 1
Golf 7 2.0 TDI
Viti : 2013
KM 289.000
Modeli : Highline
2.0 Tdi 110kw-150 ps
Automatik DSG
Senzor para dhe mrapa
Ambient light
Ulese Alcantara
Fellne 17" highline
2 qelsa
1 pronar
I doganuar
Mundesi shitje me kredi

Auto Dukagjini
044182577
Përshkrimi i linkut

Auto Dukagjini

Auto Dukagjini 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

zona industriale veternik

0038344182577

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione