Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 26 2023 04:48

VW POLO 1.4 TDI 2016

Publikuar: Sht 26 04:48
Shikime: 8
VW POLO 1.4 TDI 2016. I Doganuar. I Importuar nga Gjermania.

* VW POLO BLUE MOTION TECHNOLOGY
* AUTOMATIK
* Viti i prodhimit 2016
* KLIMATRONIC
* SENZORA
* BordKompjuter
* Nxemje ne Karrika
* Dritare Elektrike
* Hallogenka
* Pasqyret me nxemje
* Mekanizem per Larjen e Dritave te Para
* Ulëset e para standarde
* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë
* ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
* Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer”
* Airbag anësorë në ulëset e para
* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm
* Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë
* ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë
* Mbyllje qendrore me teledirigjim
* Dritat kryesore Halogene
* Dritë për mjegull mbrapa
* Treguesit anësorë ngjyrë të bardhë
* Timon servo progresiv elektro-mekanik
* Xhamat para elektrik
* Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
* Pasqyre nën mbrojtëset e diellit
* Mbrojtësit në ngjyrë të automjetit
* Xhamat e gjelbër termoizolues

Autosalloni YLBERI

044 773 659
+38345 859 839
Përshkrimi i linkut

AutoSalloni YLBERI

...
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione