Bejm blerjen veturav Kompanija jon ne ter Kosoven

450 EUR

10 000 EUR

Shitet nga: Golf 10 Qer 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kaftë
Komuna
Artanë
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
Golf
Zhuti Autohouse24h Jemi kompanija me e madhe ne Vend BlejM Dhe Grumbullojm Te Gjitha Llojet E Veturave T aksidentune me Regjistrim Rks Ose Pa Dogan Dhe Me Defekte ne Motorr e tj. Nr.KONTAKTUES IPKO Viber ose Call +38649358144
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione