Golf 4 manual Look R32 - 01

1 EUR

5 300 EUR

Shitet nga: Golf 4 R32 20 Mar 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Artanë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Makina eshte per qef, tip-top full nuk i eshte kursyer asgje! Nderrim i mundshem me makine te rregull ose me problem kambjo sipas marveshjes


-Vitprodhim 2001
-Motor tip i ri
-Turbo hibrid ekonomike
-Kilometrazh 260km/h
-5+1 marsha
-EGR Off me tube hekuri komplet deri te intercooleri
-Valvul Blow Off me pakete elektronike per gradimin e shfryrjes sipas deshires
-Gomina komplet polyurethane garanci 5-7 vjet nuk keni me i bo nderrim per asgje ne gomina me garanci! (kerkoni ne google)
-Look R32
-Marmita R32 marka Ragazzon komplet kit, bashke me certifikaten + librezen e gazrave te Gjermanise, zhurme shume te bukur vecante.
-Disqet origjinale te fabrikes Santamonica 16" me goma te reja 10 mij km(nuk ka asnje dridhje!)
-Tambure sportive me vrima
-3 gauge, Presionit te naftes, Temperatures Vajit dhe Boost turbos
-Xhama te zinje komplet(perfshihen dhe xhamat e shoferit)
- Perde anesore roller ulen ngrihen.
- Sedilje Recaro me ngrohje lekure
-Impjant muzike komplet bashke me sisterat e vegjel te cdo dyer marka Coral te amplifikuar cdo boks
-Amplifikator Xplod 2000W
- Woofer 1200W
-Kasetafon Kenwood Usb/Aux/Ipod/Apple
-Sensor mbrapem pa shpuar vrima, elektromagnetic me ekran LCD
-Kamera Indjetro
-SIstem Led Xhami i mbrapem per muzik/design
-Timon tresh
-Pedale Inoksi
-Celesi i dritave Inoks
-Leva marshit inoks
-Xenon me paketa
-Xeno Targe
-Kofano Badboy Bonnet
-4 Susta Sportive Vogland
-4 Susta normale fabrike (rezerve)
- 2x Bori makine te Jeep grand cherokee 2015
-Stopat Me Led
- Fenere R32 bixeno origjinale te cmontuar nga golf r32 2004
-Dritat indjetro me Led Xeno
-Sinjalet anesore Led Smoked
- Sistem shtese kundra vjedhjes
- Opsion hapje mbyllje xhamave ne distance

Jo telefonata. Vetem Whatsapp./viber

Projekti ne vazhdim:
*Timon Golf Mk7 R-line/Gti
**Kroskot Mk7
*License Fliper Wireles, fshehja e targes perpara me buton dhe wireles
* Rear window dewiper
et etj.... ( do kete cmime tjeter +)

TAG:
VW Golf 4 5 6 R32 GTI 1.8 1.9 2.0 Sport V6

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione