Golf 5

3 500 EUR

Shitet nga: Sonny T 30 Dhj 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Artanë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Golf 5
1.9 nafte
Me 5 marsha
Viti i prodhimit dhjetor i 2004
E sa po ardhur dogana e paguar vetem per tu targuar, makina esht ne gjendje shum te mir si motorrike dhe xhenerike , gjithashtu shum e paster , makina ka 210 mi km , sherbimet te gjitha te sapo bera e gatshme per cdo Prov .
Nr teli: 0688433180
Sonny T
0688433180
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione